Skip to content

محصولات بی تی ال را از دره صنعت تنها نماینده رسمی برند BTL در ایران بخواهید.
.

نصب اولینEMSella & EMSCULPT در ایران در کلینیک دکتر گلشنی

دستگاه های EMSELLA& EMSCULPT در کلینیک دکترمحمدرضا گلشنی، متخصص پوست و مو و زیبایی نصب و راه اندازی شد.

شرکت تجهیزات پزشکی دره صنعت، در راستای واردات دستگاه هایی با تکنولوژی برتر با افتخار اعلام می دارد. اولین دستگاه EMSCULPT برند انگلیسی BTL در ایران به همراه صندلی جادویی EMSCULPT  این برند نصب و راه اندازی شد.

همینک کلینیک دکتر محمدرضا گلشنی، اولین کلینیک پوست و مو و زیبایی که با دستگاه پیشرفته EMSCULPT و EMSELLA در تهران تجهیز شده است. علاوه بر کاهش چربی موضعی، عضله سازی تخصصی و حتی درمان بی اختیاری ادرار را در کلینیک دکتر محمدرضا گلشنی، با به روزترین دستگاه ها و تکنولوژی خاص آن ها همینک در دسترس شما عزیزان است. هم اکنون مراجعه کنندگان گرامی برای درمان مورد نظر خود می توانند، با اطمینان خاطر برای درمان، از آخرین تکنولوژی روز دنیا بهره ببرند.

.
برای مطالعه و شناخت بیشتر کلیک کنید:

EMSELLA

Emsculpt

برای رزو وقت قبلی از کلینیک تخصصی دکتر محمد رضا گلشنی کلیک کنید.

.

خواهشمندست برای اطمینان از اصل بودن محصولات BTL از شرکت دره صنعت تنها نماینده برند BTL انگلیس در ایران استعلام بفرمایید. متاسفانه در بازار ایران دستگاه هایی مشاهده شده که به نام محصولات BTL ارائه می شود در صورتیکه این محصولات فیک هستند و ممکن است به سلامت شما عزیزان آسیب وارد کند. هم اکنون تماس حاصل فرمایید.

.

 

اولین EMSCULPT در کلینیک دکتر گلشنی..
Emsculpt – ام اسکالپت

یک روش غیر تهاجمی و تایید شده توسط FDA برای اسکالپتینگ بدن است که عضلات را ساخته و چربی‌ها را می سوزاند. این روش از انرژی

الکترومغناطیسی با تمرکز بالا (HIFEM) استفاده می‌کند که در بافت عضلانی منجر به انقباضات عضلانی فوق‌حداکثر می‌شود.

این درمان غیر تهاجمی نه تنها می‌تواند باعث تقویت، رشد و عضله سازی عضلات بزرگ گروه‌های عضلانی شکم و باسن شود، همچنین مناطق

کوچک‌تر بدن را نیز شامل می‌شود، از جمله بازو ها، ران‌ها و ساق‌ها نتیجه آن، بدست آوردن عضلات بیشتر و کاهش چربی پیرامون آن هاست.

دستگاه ام اسکالپت جوایز فراوانی از مراکز معتبر در زمینه عضله سازی و کاهش چربی گرفته است. همچنین داراری مقالات بسیار است که

می توانید برخی از آنها را در اینجا مطالعه فرمایید.

 

 

.

 

 

.

.

.

EMSELLA – ام سلا

ام سلا (Emsella)  یک درمان غیرتهاجمی برای تقویت عضلات کف لگن و درمان بی اختیاری ادرار است. این دستگاه از تکنولوژی **الکترومغناطیس با تمرکز بالا (HIFEM) برای تحریک انقباض عضلات در کل کف لگن (لایه‌ای از عضلات که مانند یک تشک زیر مثانه، رحم و روده‌ها کشیده شده است) استفاده می‌کند. تقویت عمقی عضلات کف لگن نیز به بازگرداندن کنترل مثانه کمک می کند.

این درمان غیرتهاجمی شامل نشستن با لباس خود به صورت کامل بدون نیاز به تعویض لباس، بر روی صندلی امسلا به مدت حدود ۳۰ دقیقه می‌شود.

صندلی امسلا انرژی الکترومغناطیسی را تابیده و باعث انقباض غیرارادی عضلات کف لگن شما می‌شود. در یک جلسه تنها، عضلات کف لگن شما حدود ۱۱٬۲۰۰ بار انقباض می‌کنند. این انقباض‌ها بی‌درد هستند، اما قدرتشان از تمرین‌های معمولی کیگل بیشتر است.

.

.

.

اولین EMSCULPT در کلینیک دکتر گلشنیEMSCULPT & EMSELLA

ام سکالپت می‌تواند با امسلا برای درمانی به نام درمان Core to Floor ترکیب شود، که عضلات کل مرکز بدن_هم عضلات شکمی و هم عضلات کف لگن را تقویت می‌کند. این ترکیب، قدرت و تعادل مرکز بدن را افزایش می‌دهد و در عین حال، بی‌اختیاری ادرار و ناراحتی‌های کمر را درمان می کند.

 

 

 

 

.

.

*دره صنعت در راستای خط مشی خود و با هدف انتقال آخرین تکنولوژی در زمینه پزشکی-زیبایی، اقدام به واردات محصولات کمپانی BTL و ارائه خدمات پس از فروش در کشور عزیزمان ایران نموده است.

*دستگاه های برند بی تی ال انگلیس دارای بیش از هزار مقاله منتشر شده در نشریات تخصصی پزشکی

 

برچسب‌ها:

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *