Skip to content

 

فناوری TrevioLux، فتودینامیک تراپی یا به اختصار (PDT) درمانی مبتنی بر تاثیر نور با طول موج مشخص به همراه استفاده از داروهای حساس به نور است. در این روش از تابش نور با طول موج مشخص برای از بین بردن سلول های غیر طبیعی پوست استفاده می شود. دارو و نوری که در روش فتو دینامیک تراپی مورد استفاده قرار می گیرد کاملا بی ضرر است.

نحوه عملکرد و درمان بدین صورت است که داروی مصرف شده پس از آنکه بدن در معرض تابش نور قرار می گیرد. فعال شده و واکنشی ایجاد می کند که سبب تخریب سلول های غیر طبیعی پوست می شود.

 

 

سه حالت درمانی با TrevioLux

 

دستگاه TrevioLux ساخت کمپانی مدلایت آلمان بر اساس همین متد درمانی ساخته شده است. فناوری موجود در TrevioLux  سه حالت درمان در یک دستگاه واحد را داراست. چرا که طول موج 630 نانومتر دستگاه بسیار متنوع بوده و سبب می شود. نور به عمق لایه های زیر پوستی نفوذ کرده و در نهایت به یک درمان اثر بخش و بدون عارضه دست یابیم.

 

  • حالت درمانی  اول: روش درمانی PDT  عادی

درمان با کارایی بالا برای کراتوزهای اکتینیک (AK II-III) و کارسینوم سلولهای پایه ایجاد شده است. در این روش، درمان را با دوز کم شروع کرده و تابش پالسی باعث می شود بیمار احساس آرامش بیشتری داشته باشد. در این روش بیمار مجموعا باید  3 الی 6 ساعت در معرض تابش نور قرار بگیرد  که هر جلسه درمان شامل 6 الی 7 دقیقه است.

 

 

  • حالت درمانی دوم: روش درمانی PDT  DAY LIGHT

این روش با پیروی از اصل  درمانی PDT DAY LIGHT به صورت کاملا استاندراد برای درمان بدون درد کراتوزهای اکتینیک منطقه بزرگ ( AKI ) مورد استفاده قرار می گیرد.

 

  • حالت درمانی سوم: جوانسازی پوست

این حالت یک روش غیر تهاجمی با نتایج قابل مشاهده است. که روند بازسازی طبیعی پوست را فعال می کند. همچنین باعث بهبود رنگ با کاهش رنگدانه های لکه دار، تلانژکتازی، اریتم و چین و چروک های کوچک می شود.

 

عملکرد راه اندازی

 

دستگاه فتوتراپی TrevioLux شامل یک صفحه نمایش لمسی 7 اینچی است. که به کارکنان کمک می کند میزان نور را آزادانه تغییر داده و تنظیمات مکرر مورد استفاده را با عنوان موارد دلخواه ذخیره کند.

عملکرد نرم راه اندازی اجازه می دهد. تا نور خروجی به آرامی افزایش یابد، این باعث می شود. درمان بسیار ملایم تر و راحت تری برای بیمار انجام شود. این درمان همچنین می تواند با تابش پالسی انجام شود، که سبب می شود درد بیمار هنگام درمان در حد چشمگیری کاهش یابد.

 

 

فناوری TrevioLux

 

فناوری TrevioLux بدین صورت است که ناحیه بزرگ تابش دستگاه (250 میلی متر در 120 میلی متر) قادر است. سرطان های مزمن را در یک جلسه درمان کند. سر دستگاه تقسیم شده را می توان به طور مطلوب با منطقه مورد نظر تراز کرد. با استفاده از بازوی انعطاف پذیر و تنظیم ارتفاع پنوماتیک، سر تابش را می توان در هر موقعیت درمانی قرار داد.

LED های پرقدرت با قدرت بالا و اپتیکال فوکوس ویژه ، امکان تابش یکنواخت تا mW/cm² 90 را فراهم می آورد. LED های به کار رفته در این دستگاه با توجه به این موضوع که نسل آخر LED های پزشکی محسوب می شوند. مصرف انرژی را با توان خروجی ایمن و قابل اطمینان برای بیش از 10000 ساعت کاهش می دهند.

 

شکل کوچک این دستگاه را برای اتاق های درمان با هر اندازه ای مناسب می کند. چرخ های لاستیکی اجازه می دهد. تا TrevioLux بین اتاق های درمان جابجا شود. حمل و نقل TrevioLux تنها با 13 کیلوگرم بسیار آسان است. به عنوان مثال در وسیله نقلیه شخصی نیز میتوان به راحتی دستگاه را قرار داده و بین چند مرکز جابجا کرد.

برچسب‌ها:

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *