Skip to content
دُرّه صنعت نماینده انحصاری برند جیسیس – دستگاه اج وان در ایران

.

انیمیشن معرفی دستگاه co2 فرکشنال EDGEONE به معرفی دستگاه و تکنولوژی آن می پردازد. همکاران ما در تجهیزات پزشکی دره صنعت آماده مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.

آن چیز که لیزر CO2 فرکشنال اج وان را از رقبا جدا و متمایز می کند دقت بالای تابش لیزر و تکنولوژی پیشرفته ساخت دستگاه است.

لیزرCO2 فرکشنال چندین سال است که به عنوان گزینه ای ایده آل در درمان ضایعات پوستی استفاده می شود. جذب زیاد آن توسط آب و نیز انعقاد همزمان، این لیزر را به گزینه بسیار موثر برای تخریب لایه های پوستی تبدیل کرده است. در انیمیشن معرفی دستگاه CO2 فرکشنال EDGEONE میزان نفوذ لیزر CO2 فرکشنال که باعث ایجاد چندین زخم میکرو لیزری در ناحیه پوست تحت درمان می شود را می توانید مشاهده کنید. که میزان بالای دقت تابش لیزر باعث می شود به بافت های سالم اطراف میکرو زخم برای بهبود سریعتر کمک کند.
.

انیمیشن معرفی co2 فرکشنال EDGEONE

.

دستگاه لیزر CO2 اج وان با استفاده تکنیک فرکشنال و نیز با تحریک تولید مجدد کلاژن با استفاده از تاثیر تخریب حرارتی، قادر به درمان کلیه مشکلات پوستی است. همانطور که در انیمیشن معرفی دستگاه CO2 فرکشنال EDGEONE آن چیز که لیزر فرکشنال اج وان را از رقبا جدا و متمایز میکند دقت بالای تابش لیزر و تکنولوژی پیشرفته ساخت دستگاه است.

.

خرید دستگاه لیزر اج وان EDGEONE _ لیزر CO2 فرکشنال :
.

برچسب‌ها:

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *