Skip to content

 

 

امسلا را از دره صنعت تنها نماینده رسمی برند BTL در ایران بخواهید.

.

درمان بی اختیاری ادرار با امسلا (EMSELLA ) برند BTL

در بین روش های متعددی از جمله روش های جراحی ، ورزش های مختلف، استفاده از امواج آر اف و غیره وجود دارد که برای درمان این معضلات و تقویت عضلات کف لگن استفاده می شود. این روش استفاده از امواج الکترو مغناطیس به کمک دستگاه EMSELLA است. Em مخفف الکترو مغناطیس و sella در زبان لاتین به معنای صندلی است.

.

  • EMSELLA – امسلا بر اساس اصل گواهی ثبت اختراع، دستگاهی است که به کمک روش جریان الکترومغناطیسی متمرکز با شدت بالا یا همان HIFEM کار می کند. HIFEM یک میدان الکترومغناطیسی متمرکز بسیار قوی است. شدت بالای میدان الکترومغناطیسی امکان رسیدن به انقباضات عضلانی را فراهم می کند، در حالی که بیمار به راحتی روی اپلیکاتور EMSELLA می نشیند.
  • تمرین دادن عضلات به وسیله یک میدان الکترومغناطیسی متناوب با امسلا – Emsella، این میدان الکترومغناطیسی در یک صندلی ساخته شده و به سمت بالا هدایت می شود، به طوری که عضلات کف لگن در میدان قرار می گیرند. میدان الکترومغناطیسی متناوب نورون های حرکتی را دپولاریزه کرده و ماهیچه ها را مجبور به انقباض می کند. این 12000 بار در 28 دقیقه اتفاق می افتد، پس از 6 جلسه درمان در 3 هفته، عضلات به طور قابل توجهی تقویت می شوند..

.

امسلا

بی اختیاری ادرار

کسانی که مشکل بی اختیاری ادرار را تجربه کردند. می دانند که هزینه های هنگفت برای درمان معمول است. با این حال بیمارانی که از این مشکل رنج می برند. حاضر به پرداخت هزینه ها تا درمان قطعی خود هستند. درمان آن به طور معمول با هزینه های هنگفتی همراه است. با این حال تمامی بیماران برای رفع مشکل خود و درمان قطعی خود حاضر به پرداخت این هزینه ها هستند.

از جمله محرک های اصلی بروز این مشکل می توان به کاهش نرخ رشد جمعیت، افزایش تعداد افراد کهنسال در جامعه، بی تحرکی و سبک زندگی شهر نشینی و افزایش آگاهی مرتبط با استانداردهای بالاتر زندگی اشاره کرد. در جامعه آمارای سراسر دنیا، بیشترین تعداد مبتلایان به بی اختیاری ادرار زنان تشکیلی می دهد. علت وجود این آمار گسترده به دلیل تفاوت آناتومی زنان و همچنین مواردی نظیر زایمان و یائسه است.

اهمیت عضلات کف لگن که از چند گروه ماهیچه تشکیل شده است. و زنجیروار مانند یک تکیه گاه اندام های تحتانی در حفره لگنی را در خود نگه می دارد. عملکرد اندام هایی چون مثانه، رحم، اختلال در عملکرد جنسی و غیره در صورت ضعف در ساختار عضلات لگنی تحت تاثیر قرار می گیرند.

.

          • بیش از 19 میلیون زن آمریکایی و 200 میلیون نفر در سراسر جهان از بی اختیاری ادرار رنج می برند اما بی اختیار ی تنها یک مشکل زنانه نیست بلکه مردان مسن و مردان پس از پروستاتکتومی نیز می توانند به بی اختیاری ادرار مبتلا شوند. در واقع 11 درصد از جامعه آمارای مبتلایان به بی اختیاری ادرار را آقایان تشکیل می دهند. این در حالی است که 78 درصد این جامعه از روش های درمانی غیر تهاجمی برای بیماری خود آگاهی ندارند.

برچسب‌ها:

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *