Skip to content

.

به رسم هر ساله دُرّه صنعت در کنگره انجمن متخصصین پوست ایران حضور بعمل آورد. در روزهای چهارشنبه تا جمعه ، 30-28 دی ماه در کنار شما متخصصین گرامی بودیم. تاریخ برگزاری این کنگره مصادف با سالروز (30 دی ماه) تأسیس دُرّه صنعت بود. در 31 سال گذشته همواره دره صنعت رابطه پیوسته با مشتریان را به عنوان اصل اساسی می داند. تلاش بر آن داشته ایم تا با برآورده کردن نیازهای مشتریان و ارائه خدمات در سطح عالی خرسندی و رضایت شما گرامیان را در مسیر رشد خود داشته باشیم. بسیار مفتخریم که فرصتی پیش آمد تا سالروز ارائه خدمات به شما متخصصان گرامی را کنار شما و با شما پاس داریم.

.

.

.

همزمان با برگزاری کنگره انجمن متخصصین پوست ایران روز پنجشنبه 29 دی ماه با حضور جناب آقای دکتر علیرضا واعظ شوشتری،  کارگاه لیزر CO2 FRACTIONAL دستگاه EDGE ONE  برگزار گردید. از استقبال گرم متخصصین گرامی و تبادل اطلاعات تخصصی ایشان که باعث پرباری بیشتر این کارگاه شد کمال تشکر و قدردانی را می داریم.

 

.

کنگره انجمن متخصصین پوست ایران

.

درباره لیزر CO2 فرکشنال اج وان

.

آن چیز که لیزرCO2 فرکشنال اج وان را از رقبا جدا و متمایز میکند دقت بالای تابش لیزر و تکنولوژی پیشرفته ساخت دستگاه است.

لیزرCO2 فرکشنال چندین سال است که به عنوان گزینه ای ایده آل در درمان ضایعات پوستی استفاده می شود. جذب زیاد آن توسط آب و نیز انعقاد همزمان، این لیزر را به گزینه بسیار موثر برای تخریب لایه های پوستی تبدیل کرده است. نفوذ لیزر CO2 فرکشنال باعث ایجاد چندین زخم میکرو لیزری در ناحیه پوست تحت درمان می شود. باعث می شود بافت های سالم اطراف میکرو زخم برای بهبود سریعتر کمک کند.

دستگاه لیزر CO2 اج وان با استفاده تکنیک فرکشنال و نیز با تحریک تولید مجدد کلاژن با استفاده از تاثیر تخریب حرارتی، قادر به درمان کلیه مشکلات پوستی است. آن چیز که لیزر فرکشنال اج وان را از رقبا جدا و متمایز میکند دقت بالای تابش لیزر و تکنولوژی پیشرفته ساخت دستگاه است.

در مقایسه با سایز لیزر فرکشنال ها ، اج وان قادر است بیم لیزر را متناسب با نیاز پزشک، با تراکمی بالا و درستون های بسیار ظریف میکرونی بر پوست بتاباند همچنین علاوه بر دقت بالا، لیزر اج وان سرعت تابش بالاتری نسبت به سایر رقبا دارد. پارامترهای قابل تنظیم، هندپیس های متنوع و تیپ های گوناگون، برای پزشکان این امکان را فراهم میکند که طیف وسیعی از مشکلات پوستی را با دستگاه اج وان درمان کنند. در سالهای اخیر با اضافه شدن هندپیس واژینال به اج وان، امکان ارائه خدمات پزشکی به جامعه متخصصین بیماری زنان نیز فراهم گشته است.
.
راه های ارتباط:
  1. پر کردن فرم در صفحه تماس با ما 
  2. شماره تماس :39000 477 021
    09338256548

برچسب‌ها:

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *