Skip to content

مقاله دکتر پارک درباره اولتراسل کیوپلاس

 

اولتراسل کیوپلاس، یک سیستم هایفو با طراحی و تکنولوژی جدید بر اساس فناوری اختصاصی شرکت Jeisys است. که اثربخشی و پایداری آن را  آزمایش های بالینی مختلف اثبات می کند. بوسیله آخرین تکنیک لیفتینگ HIFU که می تواند. در مدت زمان کوتاهی در مقایسه با تجهیزات موجود HIFU نتایج بسیار موثری ایجاد کند. انجام لیفتینگ کامل صورت حدود هشت دقیقه طول می کشد. این ویژگی منحصر به فرد و سرعت بالا در درمان، فرد را قادر می سازد که حتی برای استفاده از تکنیک هایفو در زمان ناهار خود!! به مرکز مراجعه کند.

چرا که اولتراسل کیوپلاس، سریعترین و بهترین روش لیفتینگ پوست است. که برای افراد پر مشغله و زندگی مدرن بهینه سازی شده است.

 

امواج اولتراسوند

 

در دستگاه اولتراسل کیوپلاس از امواج اولتراسوند با شدت تمرکز بالا (HIFU) برای ایجاد خاصیت انعقادی استفاده می کند. با کمک حرارتی حدود 70 درجه سانتیگراد، بر لایه نازک پوست (این لایه به نام سیستم سطحی عضلانی _ آپونوروتیک (SMAS).) که ساختار مهمی برای لیفت پوست دارد، در زیر پوست استفاده می کند. همچنین می تواند باعث لیفتینگ از طریق انقباض بافت و ایجاد اثر سفت شدن پوست از طریق بازسازی پوست توسط دناتوراسیون کلاژن لایه پوستی شود.

این روش یک روش عمیق تر از رادیو فرکانس یا لیزر لیفتینگ است. که در آنها فقط لیزر یا امواج رادیوفرکانسی(آراف) فقط به لایه های سطحی پوست رسیده اما در هایفو امکان ایجاد اثر حرارتی حتی در عمیق ترین لایه های پوست وجود دارد. بنابراین می توانید به طور همزمان لایه SMAS و لایه درم را که از ساختارهای مهم لیفت صورت هستند، هدف قرار دهید. بعلاوه، عمل لیفتینگ با استفاده از اولتراسل کیوپلاس، بدون جراحی انجام می شود. در مدت زمان کوتاهی اجازه می دهد روند آن به پایان برسد. در طول زمان درمان، ممکن است شخص تنها احساس سوزن سوزن شدن مختصر داشته باشد، اما طی 1 تا 2 ساعت پس از آن از بین می رود.

پس از تجربه استفاده از +ULTRAcel Q ، متوجه شدم که استفاده از این دستگاه بسیار راحت است زیرا طراحی باریک و ظریف  ته کارتریج سبب شده درمانی ظریف تر و دقیقتر در قسمت خمیده بدن و صورت داشته باشیم.

 

 

+ULTRAcel Q  یک تکنولوژی ویژه

 

در واقع +ULTRAcel Q  یک تکنولوژی ویژه طراحی شده برای درمان در لایه های مختلف پوستی نظیر درم فوقانی، تحتانی و SMAS است. با هدف قرار دادن عمق مختلف، امکان بهبود بافت پوست، سفت شدن و لیفتینگ پوست نواحی مختلف (صورت و بدن)، درمان منافذ باز پوست و بهبود خطوط ریز را فراهم می کند.

علاوه بر این، +ULTRAcel Q را می توان با دیگر روش های درمانی ترکیب کرد. تا رضایت بیمار را افزایش دهد. زیرا انجام عملیات پیچیده مانند سم بوتولینوم یا تزریق فیلر ها، کاشت نخ، لیزر و آراف آسان است. این روش ها یک روش تخصصی و ضروری برای هر کلینیک تخصصی جوانسازی پوست محسوب می شود.

از آنجا که مراقبت های درمانی خاصی بعد از درمان با اولتراسل کیوپلاس نیاز نیست. هیچ مشکلی و دردسری برای مراجعه کننده ایجاد نمیکند و روند اثربخشی آن پس از درمان تا یک سال ادامه دارد. به طوری که اثر نه تنها بلا فاصله بعد از عمل بلکه به طور مداوم قابل مشاهده است.

 

Hyunjun Park / Maylin Clinic, Apgujeong branch

برچسب‌ها:

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *