Skip to content

.

دره صنعت همچون سال های گذشته با حضور در بیستمین کنگره متخصصین پوست ایران، با ارائه دستگاه هایی با تکنولوژی مدرن در کنار شما گرامیان حضور بعمل آورد. برگزاری کارگاه آموزشی هایفو – کنگره متخصصین پوست ایران در کنار شما عزیزان بودیم.

.

کارگاه آموزشی هایفو - کنگره متخصصین پوست کارگاه آموزشی هایفو - کنگره متخصصین پوست

.

روز چهارشنبه پس از افتتاحیه بیستمین کنگره متخصصین پوست ایران، مجموعه تجهیزات پزشکی ، دره صنعت با حضور جناب آقای دکتر گلشنی به برگزاری

کارگاه آموزشی دستگاه هایفوکیوپلاس خود به صورت تئوری و عملی پرداختند. حضور پزشکان و متخصصین گرامی در کارگاه آموزشی پررنگ بوده و نتیجه و تاثیر درمان بر روی کیس مورد نظر را در لحظه مشاهده کردند. نتیجه درمان در طول هفته های آینده بهتر خود را نشان می دهد.

.

کارگاه آموزشی هایفو - کنگره متخصصین پوست

.

توضیح مختصری درباره دستگاه هایفوکیوپلاس
  • اولتراسل کیوپلاس جدیدترین روش غیر جراحی برای لیفتینگ و جوانسازی نواحی مختلف صورت و بدن با استفاده از تکنولوژی هایفو است.
  • کیوپلاس با شعار Linear Firm وارد بازار شد.
  • قابلیت هایفو به صورت ممتد و خطی به لایه SMAS پوست را دارد؛ لایه ای که وظیفه اصلی آن نگهداری و قوام پوست بوده و دارای مقادیر بسیار بالایی کلاژن می باشد.
  • این روش با تاثیر حرارتی بر کلاژن های لایه SMAS  تاثیرات شگفت انگیزی را در درمان افتادگی پوست، رفع غبغب، افتادگی گونه و رفع چین و چروک گردن به وجود می آورد.
  • جهت مطالعه اطلاعات کامل در مورد هایفوکیوپلاس اینجا کلیک کنید. برای اطلاع از مراکز درمانی اینجا کنید..
  • جهت مشاهده فیلم کارگاه آموزشی هایفو – کنگره متخصصین پوست سال با ما تماس حاصل فرمایید.

 

در صورتی که هر گونه مشاوره و یا سوالی درباره جوانسازی با هایفوکیوپلاس دارید ، با ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.
تلفن تماس : 47739000  021

برچسب‌ها:

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *