Skip to content

درمان جای جوش و هرگونه اسکار و جای زخم

 

تمرکز مجموعه ما در زمینه زیبایی و اقدامات خاص در این زمینه است. هدف بهره مندی از بهترین تکنولوژی ها و معرفی دستگاه های مورد اعتماد و تایید شده است.که در سطح جهانی بهترین نتیجه از درمان حاصل شود. پیشنهاد متخصصین پوست و زیبایی درمان جای جوش و اسکار با فرکشنال co2 اج وان می باشد.

از کاربردهای دستگاه اج وان که در این ویدئو مشاهده می فرمایید. درمان آکنه و درمان جای جوش و درمان منافذ باز پوستی است. قدرت و دقت و سرعت بالا لیزر اج وان آن را از رقبا متمایز می کند.

با استفاده از پرتو مناسب در مناطق بسیار کوچکی از پوست بدون ایجاد سوختگی روی پوست اطراف، به صورت دقیق مناطق مورد نظر را هدف قرار می دهد. به این ترتیب فقط ناحیه ای که می خواهید تحت درمان قرار بگیرید. از بین می رود و بقیه پوست شما آسیب نمی بیند.

درمان با لیزر فرکشنال معمولی معمولا باعث ایجاد زخم و قرمزی سه روزه تا یک هفته ای می شود. در صورتیکه درمان با لیزر فرکشنال co2 اج وان باعث ایجاد زخم نمی شود و تنها ایجاد قرمزی کمی در ناحیه درمان می کند.

درمان جای جوش

 

آیا می توان اسکار ها و جای زخم های خود را از طریق لیزر فرکشنال co2 اج وان درمان کرد؟

 

اسکار گاهی اوقات اتفاق می افتد و جز فرآیند طبیعی ترمیم زخم است، خصوصا اگر در دوره ای از زندگی خود جراحی کرده اید، جراحت یا جوش های بدی داشته باشید. معمولا با افزایش سن جای زخم ها به خودی خود از بین می رود، ولی گاهی برخی از زخم ها به دلیل ظاهر ناخوشایند آزاردهنده می شود.

خوشبختانه لیزر فرکشنال co2 اج وان یک فن آوری پیش رفته است. که به شما امکان می دهد که با اطمینان از شر این زخم ها خلاص شوید.

بنابراین دیگر نیازی به فشار روانی و خجالت درباره اسکارها نیست، انواع اسکارها با فن آوری لیزر فرکشنال co2 اج وان با حداکثر اثربخشی درمان می شود.

 

روند درمان لیزر فرکشنال co2 اج وان چگونه است؟

 

لیزر فرکشنال co2 با تابش پرتوی لیزر به صورت ستون های ریزی در پوست عمل می کند. سپس بدن شروع به جایگزینی پوست جدید با پوست قدیمی و آسیب دیده میکند. در نتیجه بعد از اتمام روند بهبود، پوستی جوانتر و جدید تر خواهید داشت.

 

 

آیا جای زخم ها برای همیشه از بین می روند؟

 

زمانی که با دستگاه لیزر فرکشنال co2 اج وان اسکار و جای زخم خود را درمان می کنید، دیگر نگران بازگشت جای زخم نباشید. بسته به نوع پوست هر فرد جوابدهی به درمان متفاوت می باشد.

تا زمانی که از دستگاه لیزر فرکشنال co2 اج وان و یک متخصص حرفه ای استفاده می کنید. هیچ عارضه جانبی پوستی را تجربه نخواهید کرد. با آخرین فن آوری همراه شده و تجربه دلپذیری از درمان داشته باشید.

برچسب‌ها:

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *