Skip to content
BTL
BTL
آدرس وبسایت:
شرکت دُرّه صنعت در سال 1370 به طور رسمی به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در عرصه واردات تجهیزات پزشکی و نیز ارائه به روزترین تکنولوژی ها از کمپانی های معتبر دنیا، در ایران آغاز به کار کرد. دره صنعت در راستای خط مشی خود و با هدف انتقال آخرین تکنولوژی در زمینه پزشکی-زیبایی، اقدام به واردات محصولات کمپانی BTL و ارائه خدمات پس از فروش در کشور عزیزمان ایران نموده است.

شرکت دُرّه صنعت در سال 1370 به طور رسمی به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در عرصه واردات تجهیزات پزشکی و نیز ارائه به روزترین تکنولوژی ها از کمپانی های معتبر دنیا، در ایران آغاز به کار کرد.

دره صنعت در راستای خط مشی خود و با هدف انتقال آخرین تکنولوژی در زمینه پزشکی-زیبایی، اقدام به واردات محصولات کمپانی BTL و ارائه خدمات پس از فروش در کشور عزیزمان ایران نموده است. این شرکت در سال 1993
تاسیس گردید و در حال حاضر در 55 کشور دنیا نمایندگی دارد. با افتخار اعلام می داریم که تمامی دستگاه های کمپانی BTL دارای تائیدیه FDA آمریکا و CE اروپا می باشد.

محصولات کمپانی BTL دارای بیش از هزار مقاله منتشر شده در نشریات تخصصی- پزشکی است که تمامی این مقالات براساس نتایج مطالعات بالینی انجام شده در مراکز تخصصی پزشکی دنیا تالیف شده است.
محور اصلی موضوع این تحقیقات، بررسی میزان اثر بخشی و کیفیت درمان بوده و در تمامی این پژوهش ها از معتبر ترین روش های ارزیابی بالینی پزشکی، نظیر بافت شناسی تخصصی، تصویربرداری MRI ، CTScan و Ultrasound استفاده شده است که استفاده از این روش های تشخیصی در تحقیقات باعث شده BTL در کسب مجوزهای معتبر دنیا نظیر FDA و CE جزو اولین ها باشد.