Skip to content

دستگاه Exilis از مجموعه محصولات کمپانی BTL Aesthetics به عنوان دستگاهی منحصر به فرد و غیر تهاجمی در بحث لاغری و جوانسازی در دنیای پزشکی مطرح شده است. که قادر است به طور همزمان امواج رادیوفرکانسی به صورت تک قطبی و امواج اولتراسوند را به بافت هدف منتقل کند. این دستگاه استاندارد جدیدی را در زمینه لیفیتنگ و جوانسازی پوست ولاغری و تناسب اندام ها به جامعه پزشکی معرفی کرده است.

در واقع دستگاه اکسیلیس – Exilis اولین و تنها دستگاهی است که از تابش همزمان آر اف و اولتراسوند برای بهبود قوام و لیفتینگ پوست، همچنین درمان چاقی اندام ها بهره می برد.

توضیحات

دستگاه Exilis از مجموعه محصولات کمپانی BTL Aesthetics به عنوان دستگاهی منحصر به فرد و غیر تهاجمی در بحث لاغری و جوانسازی در دنیای پزشکی مطرح شده است. که قادر است به طور همزمان امواج رادیوفرکانسی به صورت تک قطبی و امواج اولتراسوند را به بافت هدف منتقل کند. این دستگاه استاندارد جدیدی را در زمینه لیفیتنگ و جوانسازی پوست ولاغری و تناسب اندام ها به جامعه پزشکی معرفی کرده است.

در واقع دستگاه اکسیلیس – Exilis اولین و تنها دستگاهی است که از تابش همزمان آر اف و اولتراسوند برای بهبود قوام و لیفتینگ پوست، همچنین درمان چاقی اندام ها بهره می برد.

بیشتر بخوانید

اکسیلیس – Exilis دستگاهی ایمن و موثر است. که با ترکیب RF و اولتراسوند دمای مورد نظر برای درمان های مختلف نظیر دمای مورد نیاز جهت تحریک کلاژن های پوست را تامین می کند. بدون آنکه درد یا عارضه ای به همراه داشته باشد. به همین خاطر بیماران می‌توانند، از یک درمان ایمن و راحت با یک نتیجه ثابت لذت ببرند.

پزشکان می توانند، به کمک قابلیت های منحصر به فرد این دستگاه از جمله تنوع در هندپیس ها و تیپ ها طیف گسترده ای از درمان های پزشکی – زیبایی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته را انجام دهند. با اکسیلیس – Exilis ، پزشکان می توانند تمامی نواحی بدن نظیر شکم و پهلو، پشت، بازوها، پاها و همچنین صورت، گردن و دکلته را درمان کنند. که با هندپیس F-Tip پازل کامل می شود . F-Tip به صورت اختصاصی برای نواحی کوچک مانند اطراف چشم طراحی شده است. شکل نوک آن ارگونومیک‌تر است، بنابراین هنگام درمان دور چشم به راحتی می‌توان آن را مانور داد.

تکنولوژی تابش 360 درجه آر اف و اولتراسوند به صورت همزمان یکی دیگر از قابلیت های انحصاری دستگاه اکسیلیس – Exilis است. که آن را به یکی از قدرتمند ترین دستگاه های جوانسازی و لاغری در جهان تبدیل کرده است.

درباره بیماری هایی که از این دستگاه استفاده میشود بدانید
 • جوانسازی و درمان چین و چروک پوست
 • لیفتینگ پوست صورت و اندام ها
 • کاهش چربی موضعی بدن در هر BMI و هر تیپ پوستی
 • فرم دهی اندام ها

 

 • تنها دستگاه با قابلیت تابش همزمان امواج رادیو فرکانسی و اولتراسوند به صورت همزمان
 • مجهز به فناوری تابش گرمایی 360 درجه:

تکنولوژی تابش گرمایی 360 درجه اگزیلیس، به پزشک این امکان را می دهد تا از بالاترین سطح انرژی را در زمانی کوتاه تر و با بالاترین سطح اثر بخشی برای درمان مراجعین استفاده نماید بدون آنکه هیچگونه درد یا عارضه ای برای بیمار به همراه داشته باشد.

 • دارای هندپیس های مختلف برای درمان بیش از 20 ناحیه از بدن

اکسیلیس

 • جوانسازی پوست با استفاده از آر اف منوپولار

انرژی حرارتی متمرکز ایجاد شده ناشی از عبور امواج آر اف از بافت، بر ساختار فیبرهای کلاژن تاثیر گذاشته و ساختار مارپیچ سه گانه آن تحت تأثیر گرما شروع به تغییر شکل می کنند . این گرمای ایجاد شده فرآیند بهبود طبیعی فیبروبلاست ها را تقویت کرده و باعث تولید فیبرهای جدید کلاژن می شود.

اکسیلیس

 

 • تابش امواج رادیوفرکانسی به صورت متمرکز:

اکسیلیسدر هندپیس بزرگ دستگاه EXSILIS از ترکیب دقیق حرارت و خنک سازی برای بهینه سازی انتقال انرژی آر اف به عمق بافت استفاده شده است. به این معنی که با استفاده از سیستم خنک کننده هندپیس می توان گرمای لازم را در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت متمرکز به عمیق ترین لایه های پوست رسانیده بدون آنکه به بافت آسیبی ناخواسته وارد کند. یا اینکه بیمار احساس ناراحتی داشته باشد. در این سیستم خنک کننده، امکان تغییر میزان سرمایش در حین درمان میسر می باشد.

 

 • تناسب اندام و کاهش چربی های موضعی اندام ها

EXSILIS با اثر گذاری بر ساختار سلولهای چربی سبب تخریب آن و در نتیجه کاهش حجم بافت چربی اندامها و لاغری موضعی میشود بدون آنکه محدودیتی در BMI بیماران، جنسیت و یا تیپ پوستی آن ها در نظر گرفته شود.

وجود هندپیس پیشرفته EXILIS با ایجاد انرژی گرمایی مناسب درکنار سیستم خنک کننده هوشمند می تواند گرما را تا عمیق ترین لایه بافت هدف منتقل کرده و بالاترین اثر بخشی را در زمینه جوانسازی و لیفتینگ پوست و لاغری را به ارمغان آورد. همچنین وجود تکنولوژی منحصر به فرد مانیتورینگ دقیق دما و امکان تغییر درجه سیستم خنک کننده در حین درمان، سبب می شود مراجعین درمانی بدون درد و عارضه و با نتایج چشمگیر را تجربه نمایند. نظارت بر زمان واقعی دمای کنترل اضافی را برای گرم کردن دقیق بافت فراهم می کند و نیز طراحی اپلیکاتور کاربر را قادر می سازد دما را بررسی کرده و پارامترهای درمان را تنظیم کند.

 

اکسیلیس

 

اکسیلیس

 

 

 • مجهز به تکنولوژی EFC( کنترل جریان انرژی):

تکنولوژی اختصاصیEFC به کار رفته در دستگاه اگزیلیس، با کنترل دائم انرژی خروجی دستگاه و تنظیم در لحظه آن به کاربر این امکان را می دهد تا سطح بهینه ای از انرژی را در زمان مشخص به بافت هدف منتقل کند.

 

اکسیلیس

 

 • Impedance Intelligence – Exilis Ultra 360

امپدانس سنجش دستگاه، به طور مستمر مقاومت بافت را چندین بار در هر ثانیه اندازه گیری می کند و جریان را متناسب با آن تنظیم می کند. این قابلیت از بروز عارضه ناخواسته در اثر ایجاد گرمای ناخواسته در بافت جلوگیری می کند.

اکسیلیس

.

دانلود و مطالعه Study Summaries دستگاه EXILIS :

 

.

دانلود و مطالعه clinical published studies دستگاه EXILIS:
 1. Exilis_System_CLIN_DT_Cutaneous-porcine-study_Fritz
 2. Exilis_System_CLIN_JCD_Multiple-body-parts_Chilukuri
 3. Exilis_System_CLIN_JCD_Vulvar-laxity-and-incontinence_Lalji
 4. Exilis_System_CLIN_JDD_90W-Two-treatment-protocol_McDaniel
 5. Exilis_System_CLIN_JDD_Apoptosis-porcine_McDaniel
وبلاگ دره صنعت در زمینه های پزشکی و تجهیزات پزشکی تلاش دارد تا دانش بخش عظیمی از جامعه پزشکی که مخاطبان بسیار ریز بینی هستند را بالا ببرید
کنگره بین المللی انجمن متخصصین زنان و زایمان ایران
    کنگره بین المللی انجمن متخصصین زنان و زایمان...
بیست و ششمین کنگره جامعه اورولوژی ایران
. دُرّه صنعت با بیش از 30 سال سابقه در...
پانزدهمین کنفرانس علمی ” تازه ها در بیماری های پوست”
. -------------------------------------------------- . مرکز تحقیقات پوست دانشگاه علوم پزشکی شهید...
حضور نمایندگان دره صنعت در دبی درما 2023
BTL EMTONE – خداحافظ سلولیت!
  . درمان سلولیت – خداحافظ سلولیت! درمان سلولیت که...