Skip to content

کنگره انجمن جراحان عروق 1402

 

کنگره میان دوره ای انجمن جراحان عروق ایران 1402

روزهای پایانی مهر ماه 1402 شهر زیبای رشت میزبان کنگره انجمن جراحان عروق بود. این کنگره به گفته حسین همتی، انجمن جراحان عروق ایران از جمله انجمن‌های علمی در کشور است که آخرین کنگره آن در سال ۹۵ بوده است. در کنگره میان‌دوره‌ای انجمن جراحان عروق ایران علاوه بر جراحان عروق، اساتید پرستاری نیز حضور داشتند.

دره صنعت همچون کنگره های دیگر در کنار متخصصین گرامی حضور داشت. این کنگره با حضور مهمانان کشور و نخبگان پزشکی در روزهای ۲۶ و ۲۷ مهرماه در رشت برگزار شد.

به نقل از خبرنگاری مهر:

همتی با اشاره به غنی بودن دانشگاه علوم پزشکی گیلان از اساتید جراحی عروق در کشور بیان کرد: حدود ۱۰۵ جراح عروق در کشور وجود دارد که ۹۴ جراح عروق در کنگره میان‌دوره‌ای انجمن جراحان عروق ایران میهمان گیلانیان بودند.

ارائه و به‌کارگیری جدیدترین فناوری پزشکی، بازآموزی و جمع بندی تحقیقات دانشمندان جراحان عروق ایران و جهان و بحث و تبادل نظر در خصوص بیماران پیچیده‌ای که تحت درمان قرار گرفتند به جراحان جوان از مهمترین اهداف برگزار کنگره میان‌دوره‌ای انجمن جراحان عروق ایران است . مصرف غذای چرب، داشتن فشار خون، دیابت، چربی و استعمال دخانیات از عمده دلایل بروز انسداد عروق است.

برچسب‌ها:

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *