Skip to content

درمان /

لاغری و تناسب اندام

لاغری و تناسب اندام

انسان غریزتا زیبایی را تحسین می کند. همیشه به دنبال حالت ایده آل خود است. پس طبیعی است که دغدغه بسیاری از ما رسیدن به لاغری و تناسب اندام، کم کردن وزن و بدست آوردن سلامتی خود و اطرافیانمان است. تقریبا همه به دنبال یافتن رمز و رازهای لاغری و تناسب اندام هستند. چرا که داشتن اندامی خوش فرم و زیبا حس خوبی به افراد می دهد.

صدها رژیم غذایی مد روز، برنامه های کاهش وزن و کلاهبرداری های آشکار وعده کاهش وزن سریع و آسان را می دهند. با این حال، اساس کاهش وزن موفق، یک رژیم غذایی سالم و با کالری مشخص و کنترل شده است. البته همراه با افزایش فعالیت بدنی است. برای کاهش وزن موفق و طولانی مدت، باید تغییرات دائمی در سبک زندگی و عادات سلامتی خود ایجاد کرد.

 

بیشتر بخوانید

مشکل عمومی داشتن چربی های موضعی و زیرپوستی در هر سن و با هر وزنی دیده می شود. گاهی موفق به کاهش وزن شده اید. ولی به تناسب اندام مورد نظر نرسیده اید. یا به صورت ژنتیکی لاغر هستید. ولی پهلو و شکم دارید.

با توجه به اینکه قانون خاصی برای سوزاندن چربی یا ذخیره آن برای همه افراد وجود ندارد. به عبارتی فرد با فرد متفاوت است. به همین علت روش های درمانی خاصی جهت رفع چربی موضعی به وجود آمده است.

بهترین روش لاغری برای هر فرد جداگانه تعریف می‌شود. ممکن است، برای کسی درمان چاقی موضعی بهترین حالت باشد. برای دیگری استفاده از روش کاهش وزن و سایز عمومی بدن، نکته مهم این است، که نمی‌توان یک فرمول را برای همه افراد در نظر گرفت.

در دنیای پزشکی نوین، دستگاه های لاغری و تناسب اندام با تنوع برند و کاربرد های گوناگون جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند. اما آن چه باعث تمایز این دستگاه ها می شود، عبارتند از:

  • میزان اثر بخشی آنها
  • استاندارد ها
  • تائیدیه هایی کسب شده
  • به روز بودن تکنولوژی
  • کیفیت ساخت

از افتخارات دره صنعت معرفی مجموع محصولاتی است. که همگی موفق به کسب تائیدیه ها و استاندارهای برتر جهان (FDA,CE)  شده اند. از جمله این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

وبلاگ دره صنعت در زمینه های پزشکی و تجهیزات پزشکی تلاش دارد تا دانش بخش عظیمی از جامعه پزشکی که مخاطبان بسیار ریز بینی هستند را بالا ببرید

نزدیک‌ترین کلینیک به شما را از ما بخواهید

برای دریافت شماره همراه خود را ارسال نمایید