Skip to content

کنگره بین المللی پوست، زیبایی و لیزر 2022

.

یازدهمین سمینار درماتولوژی مبتنی بر شواهد و هفتمین کنگره سالیانه پوست بیمارستان رازی

.

در تاریخ 6تا 8 مهرماه 1401 ، کنگره بین المللی درماتولوژی، زیبایی و لیزر برگزار شد. که این همایش مشترکا بین مرکز تحقیقات و آموزش بیماری های پوستی و جذام ایران و بیمارستان پوست رازی است. تنها متخصصین پوست وزیبایی امکان شرکت در این سمینار سه روزه را دارند.

.

شرکت های وارد کننده و یا تولید کننده دستگاه ها و فناوری های مختلف در زمینه درمان بیماری های پوستی، تکنولوژی های زیبایی در کنار برگزاری سمینار حضور دارند. که با شرکت در نمایشگاه جانبی سمینار به معرفی دستگاه ها و خدمات خود می پردازند.

.

دره صنعت همچون همیشه در سالن B کنگره بین المللی پوست، زیبایی و لیزر پذیرای متخصصین گرامی بود. با معرفی محصولاتی با کیفیت برتردر کنار متخصصین گرامی بود.  همچنین در روز پنجشنبه 7 مهرماه در سالن حافظ و پارسه با کارگاه آموزشی co2 فرکشنال دستگاه اج وان با حضور جناب آقای دکتر علیرضا واعظ شوشتری برگزار شد.

.

 

دکتر علیرضا واعظ شوشتری متولد ١٣۵٣ در سال ٧٨ با مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل و در سال ٨١ با رتبۀ ١٧ کشوری در امتحان تخصص رشتۀ پوست و زیبایی دانشگاه اصفهان پذیرفته شدند. در سال ١٣٨۵ با مدرک بورد تخصصی پوست و زیبایی با رتبه ۴ کشوری و اول استان فارغ التحصیل شده و در سال ٢٠٠۴ میلادی به صورت فشرده دوره پوست را در دانشگاه شفیلد انگلستان بخش Observership گذرانده اند.همچنین در سال ٩٢ در دوره شفیلد انگلستان شرکت کرده Hallamshire پوست بیمارستان The London Clinic و در کنار آن نیز دوره زیبایی در کلینیک Christopher Rowland Payne  شهر لندن در کنار استاد گذرانیده اند.

.

در صورتی که هر گونه مشاوره و یا سوالی درباره کارگاه آموزشی کارگاه عملی بررسی درمان های تخصصی با لیزر co2 فرکشنال اج وان، با ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

تلفن تماس : 47739000-021

 

برچسب‌ها:

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *