Skip to content
BTL
btl400200
BTL
آدرس وبسایت:
تمامی دستگاه های کمپانی BTL دارای تائیدیه FDA آمریکا و CE اروپا می باشد. محصولات کمپانی BTL بیش از هزار مقاله منتشر شده در نشریات تخصصی- پزشکی است که تمامی این مقالات براساس نتایج مطالعات بالینی انجام شده در مراکز تخصصی پزشکی دنیا تالیف شده است. شرکت دُرّه صنعت در سال 1370 به طور رسمی به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در عرصه واردات تجهیزات پزشکی و نیز ارائه به روزترین تکنولوژی ها از کمپانی های معتبر دنیا، در ایران آغاز به کار کرد.

شرکت دُرّه صنعت در سال 1370 به طور رسمی به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در عرصه واردات تجهیزات پزشکی و نیز ارائه به روزترین تکنولوژی ها از کمپانی های معتبر دنیا، در ایران آغاز به کار کرد.

کمپانی BTL

دره صنعت در راستای خط مشی خود و با هدف انتقال آخرین تکنولوژی در زمینه پزشکی-زیبایی، اقدام به واردات محصولات کمپانی BTL و ارائه خدمات پس از فروش در کشور عزیزمان ایران نموده است. این شرکت در سال 1993 تاسیس گردید و در حال حاضر در 55 کشور دنیا نمایندگی دارد. با افتخار اعلام می داریم که تمامی دستگاه های کمپانی BTL دارای تائیدیه FDA آمریکا و CE اروپا می باشد.

محصولات کمپانی BTL دارای بیش از هزار مقاله منتشر شده در نشریات تخصصی- پزشکی است که تمامی این مقالات براساس نتایج مطالعات بالینی انجام شده در مراکز تخصصی پزشکی دنیا تالیف شده است.
محور اصلی موضوع این تحقیقات، بررسی میزان اثر بخشی و کیفیت درمان بوده و در تمامی این پژوهش ها از معتبر ترین روش های ارزیابی بالینی پزشکی، نظیر بافت شناسی تخصصی، تصویربرداری MRI ، CTScan و Ultrasound استفاده شده است که استفاده از این روش های تشخیصی در تحقیقات باعث شده BTL در کسب مجوزهای معتبر دنیا نظیر FDA و CE جزو اولین ها باشد.

در اینجا سعی بر این داریم که محصولات کمپانی BTL را معرفی نماییم.

هر کدام از محصولات به صورت زیر معرفی گردیده اند:
  • معرفی کلی محصول
  • کاربردهای هر کدام از دستگاه ها
  • اطلاعات تخصصی محصول
  • study summaries هر محصول 
  • clinical published studies  هر محصول