Skip to content
Jeisys
Jeisys-111
Jeisys
آدرس وبسایت:
شرکت jeisys کره یکی از شرکت های معتبر کره ای در زمینه تولید تجهیزات لیزر پوست می باشد که با سابقه ای درخشان همواره بهترین دستگاه ها را به بازار عرضه نموده است.

این شرکت در دوره های متوالی موفق به دریافت اخذ جایزه صادر کننده نمونه در بین شرکتهای صادر کننده کره جنوبی گردیده است و تمامی محصولات این کمپانی موفق به اخذ تائیدیه سازمان غذا و دارو آمریکا شده اند.
شرکت JEISYS Medical ، یکی از بزرگترین کمپانی های سازنده تجهیزات پزشکی در سراسر جهان محسوب می شود که محصولات نهایی خود را جهت خدمت رسانی به برای جراحان پلاستیک ، متخصص پوست ، پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی تولید می کند. Jeisys با داشتن خطوط مختلف تولید، محصولاتی معتبر از جمله IPL ، آر اف میکرونیدل، CO2، Q-Switch و HIFU ، این کمپانی را به عنوان یکی از شرکت های پیشرو با سطح R&D دقیق و تجربه ای ارزشمند در خدمت صنعت تولید دستگاههای لیزر پزشکی قرار داده است.
Jeisys پیشرفته‌ترین محصول را برای هدایت بازار جهانی ایجاد کرده است و محصولات توسط دفاتر خارج از کشور در سطح جهان به بازار عرضه می شوند. Jeisys برای ارائه بالاترین رضایت مشتری با شرکای توزیع در سراسر جهان همکاری می کند.