Skip to content
HairMax
هیرمکس
HairMax
آدرس وبسایت:
یک شرکت فناوری و تکنولوژی است که با ترکیب علم پزشکی در زمینه رشد مو، ایمان دارد محصولی که اختراع و تولید میکند ، به بهبود و غنی سازی زندگی اختصاص یافته است.

شعار هیرمکس این است که:" ما هرگز فراموش نمی کنیم که در پشت هر فروش یک شخص واقعی است که اعتماد به نفس خود را به ما داده است ، کسی که از ریزش مو ناامید شده و از ضربه ای به اعتماد به نفس یا عزت نفس رنج می برد. ما به این اعتماد و نگرانی مشتریان خود احترام میگذاریم ، به آنها کمک می کنیم با ارائه پشتیبانی درجه یک بعد از خرید هر محصول در سرتاسر دنیا به همراه راه حل های تخصصی برای درمان ریزش مو، احساس خوبی نسبت به خود و آینده سلامت خود داشته باشند

بیش از 1.7+ میلیون دستگاه لیزر در سراسر جهان
با بیش از 1.7 میلیون دستگاه لیزر که از زمان تأسیس ما در سال 2000 در 170 کشور جهان فروخته می شود ، ما این تفاوت را داریم که یک برند برتر جهانی بدون تردید در فناوری رشد مو در خانه باشد. این تمایز به این دلیل است که ما به طور مداوم نوار را برای هر یک از محصولاتمان بالا می بریم ، که از لیزر گرفته تا محصولات مراقبت از موهای اختصاصی و مکمل های غذایی ما متغیر است. ما مایل اضافی را طی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر محصولی که توسعه می دهیم و در بازار با بالاترین استانداردهای کیفیت مطابقت دارد.
رقبا آمده اند و رفته اند در حالی که ما با ثابت ماندن به تعهد خود برای ارائه بهترین محصولات و خدمات در هر نقطه دنیا ، پیشرفت کرده ایم. در HairMax ، کمک به مردم برای رشد مجدد موهایشان حاشیه ای نیست. این محرکه پشت هر کاری است که انجام می دهیم. تمرکز کل ما بدون استثناء. همه ما در مورد فکر می کنیم. هر روز

جوایز و وابستگی ها
ما تنها یکی از 14 شرکت تولیدی در سطح کشور آمریکا هستیم که این مقام عالی ترین تشخیص دولت را برای فعالیت صادراتی از دولت پرزیدنت اوباما دریافت می کنیم. لکسینگتون بین المللی LLC. دریافت جایزه E رئیس جمهور معتبر 2009 ایالات متحده با شناخت برتری در صادرات."

هیرمکس