دره صنعت را بشناسید

شرکت دُرّه صنعت در سال 1370 با هدف واردات تجهیزات صنعتی تاسیس گردید. در سال 1375 فعالیت در زمینه تجهیزات پزشکی را آغاز نمود. گستره ی فعالیت این شرکت هم اکنون در زمینه پزشکی هسته ای، گاماپروب و لیزرهای پوست و جراحی می باشد. شرکت دُرّه صنعت با ارائه مشاوره صحیح، محصولاتی با کیفیت برتر، خدمات فنی دقیق، آموزش علمی مناسب تحت نظارت مدیریتی قانون مند و کارآمد موفق شده تا سهم چشمگیری از ظرفیت بازار تجهیزات پزشکی و زیبایی کشور را در اختیار بگیرد، و با هدف توسعه بازار، شناخت نیاز مشتریان ونیزارائه محصولات پزشکی با تاییدیه های بین المللی (FDA,CE) در زمینه فعالیت خود رشد قابل توجهی را احراز داشته است.
خانواده بزرگ دره صنعت با مدیریت، مهندس هومن درمیشیان و دکتر مریم حیدرپور، دارای دو بخش تخصصی واردات با نام تجاری دره صنعت و تولید با نام نکوآرکا تجهیز و نیز سه دفتر بین المللی در کشورهای انگلستان، سوئد و عراق می باشد.
مدیر عامل شرکت دُرّه صنعت

مدیرعامل

مهندس هومن درمیشیان

قائم مقام مدیرعامل شرکت دُرّه صنعت

قائم مقام مدیرعامل

دکتر مریم حیدرپور

متن کوتاه درباره محصول که توضیحاتی درباره این محصول برای خریدار ارائه میدهد تا این محصول برای کاربر بهتر معرفی شود. متن کوتاه درباره محصول که توضیحاتی درباره این محصول برای خریدار ارائه میدهد تا این محصول برای کاربر بهتر معرفی شود. متن کوتاه درباره محصول که توضیحاتی درباره این محصول برای خریدار ارائه میدهد تا این محصول برای کاربر بهتر معرفی شود . متن کوتاه درباره محصول که توضیحاتی درباره این محصول برای خریدار ارائه میدهد تا این محصول برای کاربر بهتر معرفی شود. متن کوتاه درباره محصول که توضیحاتی درباره این محصول برای خریدار ارائه میدهد تا این محصول برای کاربر بهتر معرفی شود. متن کوتاه درباره محصول که توضیحاتی درباره این محصول برای خریدار ارائه میدهد تا این محصول برای کاربر بهتر معرفی شود . متن کوتاه درباره محصول که توضیحاتی درباره این محصول برای خریدار ارائه میدهد تا این محصول برای کاربر بهتر معرفی شود.

ضمانت کیفیت ساخت محصولات

ضمانت کیفیت ساخت محصولات

ضمانت کیفیت ساخت محصولات

ضمانت کیفیت ساخت محصولات