Skip to content
Inter Medical
اینترمدیکال
Inter Medical
آدرس وبسایت:
  Medical Medical مخفف محصولات نوآورانه و راه حل های کامل است. شما ، مشتریان ما ، از یک منبع کامل ، راه حل کامل سفارشی و با کیفیت بالا از نظر فناوری دریافت می کنید. علاوه بر این، ما خوشحالیم که قبل و بعد از خرید با شما تماس صحیح داشته باشیم.

در سال 1997، Inter Medical Medizintechnik مجموعه ای از مجوزهای ساخت از Picker International و بسیاری از کارمندان با انگیزه و واجد شرایط را به دست گرفت. سالها تجربه در زمینه نوآوری محصول، توسعه و تولید سیستم های هسته ای باعث می شود. فناوری Inter Medical یک شریک صالحی برای کلیه نیازهای فنی در پزشکی هسته ای و سایر مناطق پزشکی باشد. وظایف/نمونه کارها محصول Inter Medical Medizintechnik سیستم های پزشکی هسته ای "ساخته شده در آلمان" را ارائه می دهد. دامنه محصولات ما از دوربین گاما کوچک MiniCam R و C، دوربین های گاما مستطیل تک سره جهانی GALAXY R وC ،MultiCam 1000  MultiCam 1000 eco، سیستم های دوربین دوقلوی گاما MultiCam 2000 ،MultiCam 2000 eco، سیستم های DEXA، سیستم های Scintigraphy VetCam تا بیوگرافی PET / CT خانواده محصول سیستم ترکیبی.

علاوه بر این، Inter Medical Medizintechnik فناوری ردیاب سیستم های تصویربرداری مولکولی را از MILabs تولید می کند و در آلمان به فروش می رساند. این سیستم ها عمدتاً در زمینه تحقیقات بالینی مورد استفاده قرار می گیرند. ما به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تصویربرداری پزشکی هسته ای، ما به طور مستمر در حال توسعه دامنه محصولات خود هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که در واقع می توانید حتی در یک محیط مالی سخت به بهترین نتایج ممکن برسید.

اینترمدیکال