Jeisys-111

Jeisys

شرکت jeisys کره یکی از شرکت های معتبر کره ای در زمینه تولید تجهیزات لیزر پوست می باشد که با سابقه ای درخشان همواره بهترین دستگاه ها را به بازار عرضه نموده است.
GME

GME

شرکت GME در سال 2011 توسط تیمی از با سابقه ترین فعالان صنعت لیزر بنیان نهاده شد و هم اکنون محصولات این شرکت در سراسر جهان از جمله آمریکا با استقبال چشمگیری همراه شده است.
وانتچ

wontech

شرکت WON TECH ، در سال 1999 تاسیس شد و تا به امروز با درک و شناخت صحیحی که از نیازهای جامعه پزشکی به خصوص متخصص و جراحان پوست و زیبایی داشته است موفق شده بدون اتکا و وابستگی به فناوری خارجی، روند پیشرفت و توسعه قابل توجهی را طی کند.
ADVAlight

ADVAlight

شرکت ADVAlight در سال 2006 به همت جمعی از نخبگان لیزر جهان در دانشگاه فنی دانمارک تاسیس شد . دفتر مرکزی این شرکت در کپنهاگ_ دانمارک است و دارای دفتر فروش و خدمات درSan Diego آمریکا می باشد. با توجه به گسترده بودن شعب نمایندگی این شرکت، تمامی پزشکان در اقسا نقاط جهان توانایی دسترسی به لیزر های ADVA را دارند. با توجه به گسترده بودن شعب نمایندگی این شرکت، تمامی پزشکان در اقسا نقاط جهان توانایی دسترسی به لیزر های ADVA را دارند.
LOW-LEVEL-LASEr

EuroMedical

EuroMedical Instrument از سال 2014 نوآوری اساسی در تشخیص لنف نود های بیمار با استفاده از اشعه گاما ارائه داد و شرکت Eurorad از سال 1982 اقدام به ساخت آشکارسازها و سیستمهای تابش نیمه هادی به صورت تخصصی و فوق پیشرفته نمود.
Med light

Med light

شرکت Med light با سابقه ای بیش از 50 سال پیشرو در صنعت ساخت آخرین تکنولوژی های نور درمانی می باشد.
هیرمکس

HairMax

یک شرکت فناوری و تکنولوژی است که با ترکیب علم پزشکی در زمینه رشد مو، ایمان دارد محصولی که اختراع و تولید میکند ، به بهبود و غنی سازی زندگی اختصاص یافته است.
اینترمدیکال

Inter Medical

  Medical Medical مخفف محصولات نوآورانه و راه حل های کامل است. شما ، مشتریان ما ، از یک منبع کامل ، راه حل کامل سفارشی و با کیفیت بالا از نظر فناوری دریافت می کنید. علاوه بر این، ما خوشحالیم که قبل و بعد از خرید با شما تماس صحیح داشته باشیم.
btl400200

BTL

تمامی دستگاه های کمپانی BTL دارای تائیدیه FDA آمریکا و CE اروپا می باشد. محصولات کمپانی BTL بیش از هزار مقاله منتشر شده در نشریات تخصصی- پزشکی است که تمامی این مقالات براساس نتایج مطالعات بالینی انجام شده در مراکز تخصصی پزشکی دنیا تالیف شده است.