برندها

Jeisys

شرکت jeisys کره یکی از شرکت های معتبر کره ای در زمینه تولید تجهیزات لیزر پوست می باشد که با سابقه ای درخشان همواره بهترین دستگاه ها را به بازار عرضه نموده است.
برندها

ELEMENIC

شرکت ELEMENIC، شکل گرفته برپایه دانش روز علم پزشکی در شاخه پوست و زیبایی است و از زمان آغاز به کار تا به امروز مسیر صعودی و رو به رشدی را طی نموده است.
برندها

GME

شرکت GME در سال 2011 توسط تیمی از با سابقه ترین فعالان صنعت لیزر بنیان نهاده شد و هم اکنون محصولات این شرکت در سراسر جهان از جمله آمریکا با استقبال چشمگیری همراه شده است.
برندها

wontech

شرکت WON TECH ، در سال 1999 تاسیس شد و تا به امروز با درک و شناخت صحیحی که از نیازهای جامعه پزشکی به خصوص متخصص و جراحان پوست و زیبایی داشته است موفق شده بدون اتکا و وابستگی به فناوری خارجی، روند پیشرفت و توسعه قابل توجهی را طی کند.
برندها

ADVAlight

شرکت ADVAlight در سال 2006 به همت جمعی از نخبگان لیزر جهان در دانشگاه فنی دانمارک تاسیس شد .
برندها

EuroMedical

EuroMedical Instrument از سال 2014 نوآوری اساسی در تشخیص لنف نود های بیمار با استفاده از اشعه گاما ارائه داد و شرکت Eurorad از سال 1982 اقدام به ساخت آشکارسازها و سیستمهای تابش نیمه هادی به صورت تخصصی و فوق پیشرفته نمود.
برندها

Med light

شرکت Med light با سابقه ای بیش از 50 سال پیشرو در صنعت ساخت آخرین تکنولوژی های نور درمانی می باشد.
برندها

AGNES MEDICAL

از سال 1998 به عنوان کلینیک پوست (لیزر و مراقبت از پوست) در سئول کره شروع به کار کرده و در حال حاضر به عنوان شرکت تخصصی محصولات پزشکی و دارای 15 کلینیک زیبایی در سرتاسر کره جنوبی در حال فعالیت هستند.
برندها

HairMax

یک شرکت فناوری و تکنولوژی است که با ترکیب علم پزشکی در زمینه رشد مو، ایمان دارد محصولی که اختراع و تولید میکند ، به بهبود و غنی سازی زندگی اختصاص یافته است.
برندها

Inter Medical

Medical Medical مخفف محصولات نوآورانه و راه حل های کامل است. شما ، مشتریان ما ، از یک منبع کامل ، راه حل کامل سفارشی و با کیفیت بالا از نظر فناوری دریافت می کنید. علاوه بر این ، ما خوشحالیم که قبل و بعد از خرید با شما تماس صحیح داشته باشیم.