• کمپانی GME

  کیفیت محصولات Made in Germany همیشه مثال زدنی بوه است. تیم تحقیق توسعه با سابقه ای بیش از 10 سال در طراحی محصولات شرکتهای Wave light و Quantel derma هم اکنون بر طراحی محصولات GME متمرکز شده اند.

  شرکت GME در سال 2011 توسط تیمی از با سابقه ترین فعالان صنعت لیرز بنیان نماده شد و هم اکنون محصولات این شرکت در سراسر جهان از جمله آمریکا با استقبال چشمگیری همراه شده است.

  لینک سایت کمپانی

 • کمپانی Jeisys

  شرکت jeisys کره یکی از شرکت های معتبر کره ای در زمینه تولید تجهیزات لیزر پوست می باشد که با سابقه ای درخشان همواره بهترین دستگاه ها را به بازار عرضه نموده است. دستگاه Smooth cool به عنوان پر فروش ترین IPL بازار ایران، کیفیت و کارایی محصولات jeysis را به همه پزشکان متخصص پوست و مو ایران اثبات نموده است.

  این شرکت در دوره های متوالی موفق به دریافت اخذ جایزه صادر کننده نمونه در بین شرکتهای صادر کننده کره جنوبی گردیده است و تمامی محصولات این کمپانی موفق به اخذ تائیدیه سازمان غذا و دارو آمریکا شده اند.

  لینک سایت کمپانی

 • کمپانی ADVALIGHT

  شرکتADVAlight در سال 2006 به همت جمعی از نخبگان لیزر جهان در دانشگاه فنی دانمارک تاسیس شد .

  دفتر مرکزی این شرکت در کپنهاگ_ دانمارک است و دارای دفتر فروش و خدمات درSan Diego آمریکا میباشد. با توجه به گسترده بودن شعب نمایندگی این شرکت، تمامی پزشکان در اقسا نقاط جهان توانایی دسترسی به لیزر های ADVA را دارند.

  تخصص شرکت ADVA

  تخصص این شرکت مبتنی بر توسعه مارکت لیزر های پوست بر اساس بینشی عمیق در رابطه با شرایط کار متخصصین پوست و نیاز بیمار ها میباشد.این شرکت با معرفی تکنولوژی جدیدی مبتنی بر لیزرهای حالت جامد دستگاه جدیدی با طول موج رنگ زردرا به بازار عرضه نموده است که به متخصصین پوست کمک شایانی در جهت کاهش هزینه ها معرفی و بهبود نتایج نموده است.

  هدف شرکت ADVA

  هدف این شرکت نوآوری در تکنولوژی سیستم های لیزر برای درمان اختلالات پوستی میباشد. از دست آوردهای نسل جدید لیزراین شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نتایج فوری و بلند مدت
  • هزینه های پایین تر در تعمیر و نگه داری
  • استفاده آسان و بدون خرابی

  لینک سایت کمپانی

 • کمپانی LIGHTAGE

  کمپانی Light Age در آمریکا و در سال 1997به عنوان اولین شرکت تولید کننده لیزرهای تجاری در دنیا، تاسیس گردید. دانشمند بزرگ،دکتر هلر از نظریه پردازان بزرگ علم لیزر و "مخترع لیزر الکساندرایت" از پایه گزاران اصلی این شرکت می باشد .

  شرکت دانش بنیان LIGHTAGE به عنوان یکی از مراجع علمی به طور مستمر در زمینه خدمات پزشکی ، صنعت و ..فعالیت داشته است که در طیف وسیع محصولات این کمپانی دستگاههای "لیزر الکساندرایت "با عنوان تجاریEpicare FAMILYجایگاه ویژه ای را در جامعه پزشکان بدست آورده است و نقش عمده ای در ایجاد برنامه های پیشگام و متعدد و پیشرفته بر اساس لیزر های حالت جامد و اپتیک غیر خطی دارد. این شرکت موفق به کسب جوایز متعددی از سازمان تکنولوژیهای پیشرفته آمریکا شده است.

  در سال 2003 کمپانی LightAge به مکان جدیدی به مساحت 4000 متر مربع در 60 کیلومتری نیویورک انتقال یافت. LightAge با دارا بودن مراکز متعدد تحقیقاتی در آمریکا و سایر نقاط دنیا، به صورت پیوسته به نیازهای لیزری جهان پاسخ می گوید.

  شرکت Light Age با مرکزیت کالیفرنیا و دفتری مجزا در نیوجرسی به صورت خصوصی اداره میگردد. تمرکز Light Age بر تولید محصولات خلاقانه بنا نهاده شده است.

  لینک سایت کمپانی

 • کمپانی Med light

  شرکت مدلایت با سابقه ای بیش از 50 سال پیشرو صنعت و تکنولوژی های نور درمانی می باشد. طیف وسیع دستگاه های مدلایت با کیفیت بالایی که دارند امکان انجام درمانهای متعددی را فراهم می آورند. کارایی و ایمنی هسته اصلی استراتژی مدلایت در طراحی و تولید محصولات این شرکت می باشد. در حالی که مهندسین مدلایت توجه ویژه ای به ارگونومیک بودن و ساده بودن کارکرد دستگاهها دارند.

  مدلایت در سال 1957 توسط گردهارد سالمن تاسیس شد و تا به امروز نقش ویژه ای در شکل گیری صنعت تجهیزات پزشکی داشته است.
  عمده دلایل موفقیت مدلایت عبارتند از :

  • طیف گسترده محصولات: مدلایت با ارائه دستگاه های مختلف در تلاش است تا نیاز بخش وسیعی از بیماران را پاسخگو باشد.
  • قدمت: مدلایت با سابقه ای بیش از 50 سال از شرکتی خانوادگی آغاز شد و هم اکنون پیشرو صنعت محسوب می گردد. این قدمت طولانی باعث درک بهتر الفبای کیفیت برای مدلایت گردیده به گونه ای که دستگاه های مدلایت ایمنترین دستگاه های بازار محسوب میگردند.
  • نوآوری: طراحی هوشمند این دو کلمه بهترین توضیح فرآیند نوآوری حسوب می شود. فرهنگ نوآوری حاکم بر مدلایت منجر به نوآوری های بسیاری شده است که جدیدترین آن سری Beam pro می باشد. که نمونه مشابه آن با این کیفیت و کارایی توسط هیچ شرکت دیگری ارائه نشده است..

  لینک سایت کمپانی

 • کمپانی LSO

  شرکت LSO یک شرکت فناوری پزشکی واقع در شمال فرانسه می باشد این شرکت خلاقیت های منحصر به فردی را در زمینه ساخت دستگاه های لیزر و استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه پزشکی نشان داده است.

  شرکت LSO با طراحی برنامه های کاربردی و پیشرفته و نیز تولید و عرضه انواع لیزر های پزشکی خدمات بزرگی را به جامعه پزشکان در سراسر دنیا عرضه نموده است.

  محصولات کمپانی فرانسوی LSO منتج شده از همکاری پزشکان فوق تخصص به همراه گروه تحقیقاتی دانشگاه لیل و تیمی از مهندسان و مخترعین میباشد که راه حل های نوآورانه ای در زمینه ی زیبایی و درمانی موارد زیر به ارمغان آورده است :

  • Varicose veins treatment
  • Spider veins, telangiectasia’s and rosacea treatments
  • Laser assisted lipolysis and skin tightening
  • Cellulite treatment

  هدف شرکت ،جلب رضایت پزشکان و بیماران میباشد. برای این کار، این شرکت محصولاتی با بالاترین استانداردهای کیفیت را پیشنهاد میکند. آموزش بالینی پزشکان نیز توسط یک تیم از متخصصان با تجربه انجام میشود.

  لینک سایت کمپانی