جوانسازی واژینال

 

جوانسازی واژینال

یکی از مشکلات بانوان در سنین میان سالی و یا پس از زایمان شل شدگی بافت واژن می باشد. در سنین 30-40 سالگی، همزمان با کاهش تولید و یا کاهش تاثیر هورمونهاى استروژن و پروژسترون ، استحکام بافتهاى داخلى وخارجى اندام تناسلى بانوان كم شده و شروع به شل شدگى واژن و كاهش حجم در لبهاى خارجى تناسلى خواهد بود . جالب است بدانيد ، اين امر حتی در بانوانى كه زایمان طبیعی را هم تجربه نکرده اند و يا حتى بانوانى كه بارورى نداشته اند هم اتفاق مى افتد .بدترین حالت وقتی است که ، این گشاد شدن واژن و شل شدگی بافتی با بی اختیاری ادرار ، افتادگی رحم و یا افتادگی مثانه توام شود.

اين مسئله در زندگى زناشويي بسيارى از بانوان ايجاد اختلال كرده و بطور غير مستقيم ريشه انبوهى از مشكلات اجتماعى و خانوادگى مى باشد.در مطالعات انجام شده 50% خانمهاى سنين پس از يائسگى دچار خشكى و سوزش واژن ، عفونتهاى ادرارى و درد در هنگام نزديكى هستند و در كل كيفيت زندگى جنسی آنان کاهش یافته است. در سالهای اخیر ، جراحی زیبایی واژینال به ویژه لابیاپلاستی و واژینوپلاستی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تاكنون هميشه از جراحى پلاستيك جهت ترميم تغییرات ظاهرى ناحیه ولو و واژن که در اثر عوامل ارثی- بارداری یا ناشی از افزایش سن می باشد، استفاده ميشد.اما جدیداً از روشهاى ليزرى نوينى براى درمان مشکلات مذکور در ناحیه تناسلی بانوان استفاده ميشود ، که روشی امن و غیر تهاجمی است ،و منجر به بازسازی مخاط واژن به طور سرپایی می شود. بهترین گزینه برای رفع مشکلات استفاده از دستگاه Edge one می باشد کها ین دستگاه یک لیزر Co2 فرکشنال اسـت و به طور ویژه برای درمان علائم یائسگی از جمله خشکی واژن، سوزش و دردهـای هنگام نزدیـکی بسیار موثر است همچنین بی اختیاری ادراری استرسی که به دنبال افزایش فشار شـکمی (سرفه ، عطسه ، خنده شدید ) متاسـفانه در خانم ها به خصوص در سنین بالا بسیار شایع است را کاملا از بین می برد.

همچنین قادر به کوچک کردن ناحیه لبیا و تنگ کردن کانال واژن بوده به طوری که از نظراثر بخشی و میزان رضایتمندی قابل قیاس با عمل پرینورافی ( ترمیم دستگاه تناسلی خارجی خانم ها) می باشد .از مزیت درمان با دستگاه Edge one آن است که بدون درد و سوزش بوده، نیازی به اتاق عمل ندارد، فرایند درمان بدون نیاز به بی هوشی و بی حسی صورت گرفته و بدون نیاز به مراقبتها ی بعد از درمان می باشد.

کاربرد دستگاه Edge one:

• افزایش قابلیت ارتجاعی ماهیچه های واژن

• رفع تیرگی ناحیه تناسلی

• درمان آتروفی واژن

• درمان عوارض بعد از زایمان و یائسگی

• انجام واژینو پلاستی به صورت کاملا غیر تهاجمی

• تسکین بیماریهای زنان

• تسکین بی اختیاری ادراری حاصل از برداری

• سفت شدن دیواره واژن

شرکت دره صنعت چه پیشنهاداتی برای این منظور دارد: 

Edge One

هندپیس Surgical مناسب برای جراحی و درمان انواع ضایعات برجسته نظیر ضایعات پوستی ناحیه تناسلی، لبیا پلاستی و رفع تیرگی ناحیه تناسلی با استفاده از هندپیس فرکشنال.....

توضیحات بیشتر