درباره شرکت دره صنعت

درباره تجهیزات پزشکی دُرّه صنعت

شرکت دُرّه صنعت با بیش از 20 سال سابقه در دی ماه سال 1370 به طور رسمی به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در عرصه تجهیزات پزشکی ایران آغاز به کار کرد البته لازم به ذکر است که مدیران ارشد شرکت از سال 1366 به طور فعال در حیطه واردات و تامین قطعات بخش صنعتی کشورفعالیت های شایان توجهی داشتند که در ادامه همان فعالیت ها شرکت دُرّه صنعت به طور مستقل و با هدف واردات قطعات صنعتی در سال 70 تاسیس شد.پس ازگذشت چند سال با افزودن بخش پزشکی هسته ای و بعد از آن در سال 1380 با افزودن بخش تجهیزات پزشکی لیزر و زیبایی دامنه فعالیت های شرکت دُرّه صنعت بیش از پیش گسترده شد. به علّت فعالیت گسترده تخصصی واصولی در زمینه واردات محصولات پزشکی و نیز ارائه به روزترین و برترین های تکنولوژی و تجهیزات دنیای پزشکی درزمینه محصولات تخصصی جراحی وپوست و مو و زیبایی در کنار کسب نمایندگی انحصاری از کمپانی های بین المللی سبب شد دُرّه صنعت به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های تجهیزات پزشکی شناخته شود.

نظر به اینکه امروزه درمان بیماری های مختلف پوستي،حفظ جوانی و شادابی و همچنین درمان اضافه وزن و دستیابی به تناسب اندام كه زيبايي و جواني فرد را تحت تأثير قرار مي دهند، به یکی از دغدغه های مردمان جوامع مدرن تبدیل شده است و گسترش مراكز ارائه دهنده خدمات تخصصي و نیز توسعه روزافزون تجهيزات پيشرفته پزشکی خود گواه بر این مدعاست .

به همین منظور دُرّه صنعت با انتخاب و ارائه آخرین تکنولوژی در زمینه زیبایی، درمان موهای زائد و نیز تجهیزات کارآمد و به روز در زمینه درمان چاقی، همواره در مسیر جلب رضایت و تامین نیازهای جامعه پزشکی و کارشناسان متخصص پوست، گام برداشته است.

این شرکت با ارائه مشاوره صحیح ، محصولاتی با کیفیت برتر، خدمات فنی دقیق، آموزش علمی مناسب تحت نظارت مدیریتی قانون مند وکارآمد موفق شده تا سهم چشمگیری از ظرفیت بازار تجهیزات پزشکی و زیبایی کشور را در اختیار بگیرد وبا هدف توسعه بازار، شناخت نیاز مشتریان و نیز ارائه محصولات پزشکی با تاییدیه های بین المللی (FDA,CE) زمینه فعالیت خود رشد قابل توجهی را احراز داشته است. شرکت دُره صنعت از بخش های بازرگانی، فروش،خدمات پس از فروش،کادرعلمی و.... شکیل شده که با بهره گیری از مهندسان فعال و خبره مراکز درمانی وآموزشی و جامعه پزشکی را در هر یک از حیطه های فنی و مشاوره ای یاری می نمایند. دُره صنعت با حضور فعال و موثر در اکثر نمایشگاه های مرتبط داخلی و بین المللی و نیز برگزاری دوره ها و کارگاههای آموزشی تخصصی و ارزیابی و بهبود مداوم این دوره ها نقش موثری در عرصه شناخت و آموزش پزشکان عزیز ایفا می کند.در حال حاضر شرکت به پشتوانه بیش از 20 سال سابقه کاری در زمینه محصولات پزشکی و صنعتی توانسته است دز زمینه ساخت تجهیزات لیزر پزشکی در داخل کشور اقدام کند. دُره صنعت با اتکا به تجربیات خود و نیز رضایتمندی جامعه ی مخاطب پیوسته تلاش نموده در مسیر رو به تعالی خود در عرصه تجهیزات پزشکی و صنعتی با ارائه مشاوره ، آموزش های علمی و اصولی ،خدمات دهی در اسرع وقت با بهترین بازده گام بردارد، باشد که به لطف باری تعالی این مهم حاصل شود.